FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

Przystanek Sopot Plaża12ofert

Pokój sześcioosobowy
Cena już od180,00 zł

Pokój umiejscowiony na poziomie 0 z widokiem na miasto. W pobliżu kuchni i jadalni. Pokók sześcioosobowy z trzema łóżkami piętrowymi.

Pokój sześcioosobowy
Cena już od216,00 zł

Pokój umiejscowiony na dole budynku w pobliżu kuchni i jadalni.

Pokój piecioosobowy z łazienką
Cena już od324,00 zł

Komfortowy pokój pięcioosobowy. Pokój cichy z prywatną łazienką i TV.

Pokój sześcioosobowy z łazienką

Pokój sześcioosobowy z łazienką

Cena już od259,20 zł

Komfortowy pokój dla 6 osób. Pokój cichy z prywatną łazienką i TV.

Pokój czteroosobowy
Cena już od175,50 zł

Pokój 4 osobowy z widokiem na miasto. W pokoju łóżko piętrowe oraz jedno małżeńskie z możliwością podzielenia na pojedyncze. Pokój znajduje się na poziomie 1. Pokój oddzielają dodatkowe drzwi tłumiące hałas. W całym budynku dostępne jest bezpłatne WiFi.

Pokój dwuosobowy
Cena już od108,00 zł

Dwuosobowy pokój, idealny dla par. Pokój posiada wszystko, co niezbędne, szafę, lustro wiszące mały stoliczek z krzesłami. Łóżko podwójne lub dwa pojedyncze, wedle życzenia. Łazienki damskie na tym samym piętrze, na dole męskie.

Pokój czteroosobowy
Cena już od175,50 zł

Przestronny pokój czteroosobowy, z łóżkiem piętrowym znajdującym się obok drzwi oraz dwoma pojedynczymi lub jednym małżeńskim łóżkiem znajdującym się pod oknem pomieszczenia.

Pokój czteroosobowy z balkonem
Cena już od162,00 zł

Pokój czteroosobowy, posiada dwa łóżka piętrowe, szafę oraz stolik z krzesłami. Posiada wyjście na balkon. Pokój znajduję się na piętrze, na tym samym znajdują się również toalety damskie. Łazienki męskie na parterze.

Pokój czteroosobowy z łazienką
Cena już od216,00 zł

Pokój na samej górze budynku, idealny dla większej rodziny. Posiada prywatną łazienkę, dwa łóżka piętrowe, dwa pojedyncze lub jedno małżeńskie.

Pokój dwuosobowy z balkonem
Cena już od108,00 zł

Przytulny pokój dwuosobowy, idealny dla par. Wyjątkowo cichy i zaciszny. Posiada dwa łóżka pojedyncze lub jedno małżeńskie, ustawione tuż pod balkonikiem. Wyposażony w szafę na ubrania oraz lustro wiszące. Piętro niżej znajdują się toaleta oraz prysznice

Pokój pięcioosobowy z łazienką
Cena już od324,00 zł

Pokój na samej górze budynku, idealny dla większej rodziny. Posiada prywatną łazienkę, łóżko piętrowe, pojedyncze i jedno małżeńskie lub dwa pojedyncze.

Pokój jednoosobowy
Cena już od90,00 zł

Jednoosobowy pokój, idealny dla osoby podróżującej w pojedynkę. Pokój posiada wszystko, co niezbędne, łóżko, szafę z wieszakami na ubrania, lustro wiszące mały stoliczek i krzesło. Łazienki damskie na piętrze, na parterze męskie. Ponadto udostępniamy kuch